Leden 2017

Pár slov úvodem

20. ledna 2017 v 10:45 | Jednorožec |  Přehled článků
Ani vlastně nevím, co mne vedlo k tak šílenému činu, jako jest založení blogu. Snad pošetilost sama, snad čiré bláznovství.
Psal se den 20. 1. 2017 a jedna nezajímavá osoba, která právě doma ležela se závažnou nemocí rýmičkou, se strašně nudila. Tak si jen tak brouzdala po netu, až se pomalu dostala na svou oblíbenou stránku Blog.cz. Chvíli jen tak prohlížela články na titulní straně, pár jich retardovaně okomentovala, avšak najednou, jako když blesk z čistého nebe uhodí, ruka ovládající myš se zastavila a zrak spočilnul na černobílém oceánu slov. Snad stává se to jen v legendách, kdy bůh vstoupí do těla lidského a promluví ústy jeho, no tehdá bych přísahala, že to sám duch svatý za mne mluví. Z úst mi vypadla ta věta posvátná: "Co kdybych si jakože založila blog? Hehe.. To bude prdel."

..Ehm.. no.. asi se už nemusím představovat, obrázek o mé retardaci jste si jistě vytvořili sami hned po první větě. I tak toho o sobě egoisticky trochu povím.
Jméno mé tě zajímat nemusí, beztak by toho na mých názorech příliš nezměnilo. Pocházím z jednoho malého města, od Prahy směrem na jih. Ke psaní nezajímavých braků mě vždy vábila jakási omamná síla, což je jeden z důvodů, proč mám účet snad na všech českých stránkách, které nějak souvisí s tvorbou. Jenže mne většinou rozepsaný útvar velmi rychle omrzí, takže ani neslibuji dlouhou existenci tohoto blogu. Jak moc mi na něm při zakládání záleželo - to je asi vidět z jeho jména. Byla to jen prázdná stránka s několika reklamami a designem, který za mne udělal někdo jiný. Avšak to se změní vydáním tohoto "startovního" článku, protože mi vymýšlení těch pár nesouvislých slov zabralo kurňa hodně času a úsilí.

Vážně nevím, co bych tu ještě blekotala, takže to bude muset na úvod stačit.
(Stejně si to nikdo nepřečte.)
Mějte se fanfárově ^^
Vás jednorožec